Eskişehir Erkek Apart Hakkımızda

Eskişehir ilinde bulunan Anadolu Üniversitesi öğrencilerine deprem yönetmeliğine uygun olarak inşa edilmiş binamızda hizmet vermekteyiz. Öğrencilerimizin tüm ihtiyaçlarının karşılanmasının yanında onların geniş imkanlar bulmasını modern olarak inşa edilmiş binalarımız ve profesyonel kadromuz ile sağlamaktayız.

Öğrencilerimizin okullarında gösterecekleri başarıda katkımız olması için onların kendilerini rahat hissedecekleri konforlu bir yaşamı erkek apartlarımızda yaşamalarını sağlıyoruz.

Binalarımız ve Hizmetlerimiz Hakkında

Öğrencilerimizin kendilerini rahat hissedecekleri bir ortamda yaşayabilmeleri amacıyla TEK KİŞİLİK, ÇİFT KİŞİLİK ya da STÜDYO ODA seçenekleri ile hizmet vermekteyiz.

Öğrencilerimizin ısınma ihtiyaçları MERKEZİ ISITMA SİSTEMİ ile karşılanmakta 7/24 SICAK SU dairelerde bulunmaktadır.

Öğrencilerimizin internet kullanma sırasında sorun yaşamamaları için bina içinde ve dairlerinde FİBER İNTERNET AĞI bulunmaktadır.

Güvenliğin ön planda olduğu günümüzde öğrencilerimizin güvenliği için 7/24 görev yapan güvenlik personelimiz ile hizmet vermekteyiz.

Öğrencilerimizin bina girişleri ELEKTORNİK ÇİPLİ olarak yapılmaktadır. Bu şekilde binaya yabancıların girişleri önlenmektedir.

Güvenlik sistemimiz içinde 7/24 olarak açık olan GÜVENLİK KAMERALARI bulunmaktadır.

Dairelerimizde kalan öğrencilerimizin sağlıklı ve hijyenik ortamlarda yaşamaları için yeterli sayıda temizlik personelimiz ile hizmet veriyoruz.

Bu hizmetlerimiz ile öğrencilerimizin dairlerimizde rahat bir hayat yaşamalarını sağlıyor ve onlar için hazırladığımız bu konforlu ortamı ortak alanlarda onların memnun olacağı hizmetlerimiz ile devam ediyoruz.

Apartımızda Öğrencilerimizin Kullanacağı Ortak Kullanım İmkanlarımızdan Biraz Bahsedelim

Öğrencilerimizin sağlıklılarını düşünüyor onlar için geniş SPOR SALONU ile hizmet veriyoruz.

Spor özellikle futbol izlemeyi seven öğrencilerimiz için DİGİTÜRK (LİGTV) bulunmaktadır.

Rahatça ders çalışabilecekleri, çok sayıda kitabı ile nezih KÜTÜPHANE bulunmaktadır.

Menüleri öğrencilerimizin sağlıklı beslenmesi için özele hazırlanmış açık büfe kahvaltı ve akşam yemeklerinin yendiği geniş YEMEKHANE bulunmaktadır.

Çeşitli faaliyetlerin yapılabilmesi için ÇOK AMAÇLI SALON bulunmaktadır.

YAZ ve KIŞ BAHESİ öğrencilerimizin barbekü partileri verebilmeleri için yer almaktadır.

Hijyenik olarak hazırlanmış olan MODERN ÇAMAŞIRHANE ve ÜTÜ ODALARI bulunmaktadır.

Osmangazi Üniversitesinde ve 2 Eylül kampüsünde okuyan öğrencilerimizi için servis hizmeti veriyor derslerine zamanında katılabilmelerini sağlıyoruz. Şehir dışından gelen öğrencilerimiz apartımızda bulunacakları sosyal faaliyetler ile kaynaşacak ve şehre adapte olarak sorun yaşamayacaklardır.