Stüdyo Odalarımız

Stüdyo Oda

Üniversite eğitimi almak isteyen öğrenciler Eskişehir Anadolu Üniversitesini tercih ettikleri takdirde buraya geldiklerinde devlet yurtlarının yetersiz kapasitesi ve az olan imkanları karşısında sorun yaşayabilmektedirler. Bu sorunu ortadan kaldırmak adına 2002 yılından bu yana Eskişehir erkek apart olarak hizmet vermekteyiz. Anadolu Üniversitesine 150 metre mesafede bulunan binalarımız deprem yönetmeliğine uygun olarak yapılmış öğrencilerimizin güven içinde kalabilecekleri ve iyi bir eğitim hayatı geçirebilmeleri için her türlü konforun hazırlanmıştır.

Öğrencilerimizin kendilerini rahat hissedecekleri şekilde öğrenim hayatı geçirebilmeleri için tek kişilik oda, çift kişilik oda seçeneklerinin yanında ayrıca stüdyo oda ile de hizmet vermekteyiz.

Stüdyo Odalarımızın Özellikleri

  • Öğrencilerimizin daha geniş ve büyük bir odada kalma ihtiyacı için hazırlanmış olan stüdyo oda ferah ve geniş olması ile kendilerini rahat hissetmeleri için hazırlanmıştır. Stüdyo odalar da öğrencilerimizin tek başlarına ya da arkadaşları ile keyifli zamanlar geçirebilmeleri için bir oturma grubu bulunmaktadır.
  • Odaların içinde sabahları dinlenmiş olarak kalkmalarını sağlayacak yatakları, kendilerine özel olan banyo, lavabo ve wcleri bulunmaktadır.
  • Odalarında bulunan buzdolabı ve mutfak ile yemek saatleri dışında acıktıklarında kendilerine yemek hazırlayabilmektedirler.
  • Öğrencilerimiz merkezi sistem ısıtma olan apartımızda stüdyo dairelerinde de bundan yararlanmaktadırlar. Derslerini isterlerse odalarında çalışma masalarında isterlerse de her kesime uygun kitapların olduğu kütüphanemizde çalışabilmektedirler.

Eskişehir Erkek Apart Olarak Öğrencilerimize Sunduğumuz Diğer Hizmetler

  • Öğrencilerimizin belki de ilk defa ailelerinden uzak kaldıkları bu eğitim hayatlarını onlar için kolaylaştırmak ve apartımızda aile sıcaklığı bulmalarını sağlayacak şekilde hizmet vermekteyiz. Digitürk( lig tv), spor salonu ve çok amaçlı salonlarda sosyalleşe imkanı bulmaktadırlar.
  • Öğrencilerimizin sağlıklı beslenmeleri için ferah ve modern yemekhanemizde sabah açık büfe kahvaltı ve akşam yemeği bulunmaktadır.
  • Öğrencilerimizin çamaşırlarının temizliği için çamaşırhanemiz hizmet vermektedir.
  • Hijyenin önemli olduğunu düşünüyor ve bütün apartın temizliğinin düzenli olarak yapılması için yeterli sayıda temizlik personeli bulunduruyoruz.
  • Güvenliğe önem veriyor güvenlik personeli bulundurmakla yetinmiyor 7/24 güvenlik kameralarının açık olmasına dikkat ediyoruz.
  • 2 Eylül kampüsü ve Osmangazi Üniversitesinde okuyan öğrencilerimize de servis hizmeti veriyor ve ulaşım sorununu ortadan kaldırıyoruz.